Które motocykle najbardziej przyciągają uwagę kobiet?

Mało który z nas się do tego przyzna, ale jednak nie jeden liczy na to, iż jego ukochany jednoślad będzie przyciągał uwagę i budził podziw nie tylko wśród znawców tematu, ale przede wszystkim – wśród przedstawicielek płci pięknej. Yamaha, Kawasaki, Honda – to nie ma dla nas wtedy głębszego znaczenia, grunt, by był podziw! Porozmawiajmy więc o modelach, które niewątpliwie wzbudzą zachwyt dam.

 

Nastolatki kochają szybkość

 

Wsród naszych znajomych mamy kolegę, któremu kilka razy zdarzyło się podrzucać córce kanapki do liceum. Ów kolega jeździ Kawasaki ZX-6R, cudna maszynka… Wracając jednak do historii –  wieczorem pociecha przybiegła do niego, obśmiana do łez, że jej ojciec zrobił absolutną furorę wśród jej koleżanek. Podobno nikt jej nie chciał uwierzyć, że to jej tatusiek, wszyscy zakładali, że znalazła sobie starszego chłopaka, więc umówili się, że jutro znowu do niej wpadnie. Jak ustalili tak zrobili, kolega przejechał się do liceum i zaraz po tym, jak do niego wszedł, grono koleżanek córki rzuciło się na niego jak na promocję nowych bluzek. Wtedy kolega zdjął kask. Miny zszokowanych dziewczyn bezcenne, a za części motocyklowe do naprawy ewentualnych usterek naszego sportowca, zapłacisz Mastercard.

 

Pojazd pasujący do torebki

 

Nie da się ukryć, że kobiety kochają maszynki, które często nie mają nic wspólnego z motocyklami sportowymi, ale w ich oczach na takie wyglądają. Odblaskowe kolory, dynamiczny wygląd – wszystko to ma bezpośrednie przełożenie na ostateczną oceną w oczach pań. Zresztą, powiedzmy sobie wprost, mało która dama, nawet w czasach obecnej feminizacji wszystkiego, ma jakiekolwiek pojęcie o jednośladach, dlatego gdy im samym przychodzi do wyboru pojazdu, stawiają na jego wygląd. Nie miej więc złudzeń, przyjacielu, że przyciągniesz do siebie kobietę specyfikacją motocykla. Zrobisz to tylko i wyłącznie jego agresywnym wyglądem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *